Mentorstvo v praktičnem usposabljanju v delovnih organizacijah

Avtor: Renata Kranjčec, Monika Govekar-Okoliš

Publikacija sistematično obravnava mentorstvo v praktičnem usposabljanju v delovnih organizacijah. Zbrana so spoznanja in ugotovitve številnih avtorjev o mentorstvu in aplicirana na situacijo praktičnega usposabljanja študentov. Zlasti pomemben je raziskovalni del, ki odgovarja na vprašanji, kako urediti področje mentorstva v delovnih organizacijah in kakšne so potrebe po lastnem izobraževanju in usposabljanju mentorjev. Publikacija je namenjena predvsem mentorjem v delovnih organizacijah, saj bodo na osnovi spoznanj, ki so navedena, lahko bolje razumeli svojo vlogo z različnih vidikov, bolje razumeli odnos med mentorjem in praktikantom ter se lahko v mentorskem odnosu bolj profesionalno razvijali. Iz teh razlogov je publikacija koristna tudi vodstvom delovnih organizacij in tistim, ki v njih opravljajo kadrovske funkcije ter vsem ostalim, ki koordinirajo praktično usposabljanje, nenazadnje pa tudi praktikantom študentom.(Marjana Merkač Skok)

Leto izida: 2016

Tip vezave: mehka vezava

ISBN: 978-961-237-822-6

Zbirka: Razprave FF

19. 10. 2020
Oddelek za slavistiko, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Gostujoča predavanja dr. Iváneka z Ostravske univerze

03. 09. 2020

Spletna predstavitev za tuje študente

26. 08. 2020

Javno vodstvo po razstavi En krompir, tri države

Oddelek za arheologijo

Metalurški dan