Nagrada za plakat študentskega projekta

Nagrajeni plakat

Eden od plakatov, ki je nastal v okviru pilotnega projekta Promocija študijev Filozofske fakultete med dijaki, je na prvem medcelinskem tekmovanju oblikovanja plakatov Poster Stellars prejel prvo nagrado v študentski kategoriji (kultura). Pri projektu so sodelovali študenti psihologije, ki so raziskali potrebe fakultete in njenih oddelkov, na osnovi njihovih ugotovitev sta študentki slovenistike oblikovali sporočilo, študentke Akademije za likovno umetnost in oblikovanje Univerze v Ljubljani pa oblikovale plakate in ostale materiale. Študenti, ki so sodelovali pri projektu so: Lea Bracovič in Katja Strgar (študentki magistrskega študija slovenistike), Anže Dejak, Kristina Ferjančič in Mateja Habjanič (študenti magistrskega študija psihologije) ter Ana Karlin, Ana Valenko in Maša Kunej (študentke magistrskega študija Grafično oblikovanje, ALUO). Mentorja projekta sta bila doc. dr. Boštjan Bajec (Oddelek za psihologijo Filozofske fakultete) in prof. Boštjan Botas Kenda (ALUO).

Iskrene čestitke!

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu

Ddr. Verena Vidrih Perko in izr. prof. dr. Andrej Gaspari prejemnika Valvasorjeve nagrade