Podelili smo priznanja Filozofske fakultete za leto 2021

Prejemniki in prejemnice priznanj Filozofske fakultete za leto 2021 z vodstvom fakultete

Dekanja Filozofske fakultete, prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar, je na novoletnem sprejemu, ki je potekal v petek, 17. 12. 2021, preko spleta, podelila priznanja Filozofske fakultete za leto 2021. Priznanja so prejeli:

• priznanje za življenjsko delo:

izr. prof. dr. Brigita Kosevski Puljić (Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko),

dr. Jasmina Šuler-Galos (CSDTJ),

• priznanje za pedagoško in raziskovalno delo:

prof. dr. Irma Potočnik Slavič (Oddelek za geografijo),

prof. dr. Mateja Pezdirc Bartol (Oddelek za slovenistiko),

• priznanje za pedagoško delo:

doc. dr. Amalija Maček (Oddelek za prevajalstvo),

• priznanje za strokovno delo:

Matejka Lapajne (Finančno-računovodska služba),

prof. dr. Martina Ožbot Currie (Oddelek za romanske jezike in književnosti),

Nives Kolarič (Oddelek za psihologijo),

• priznanje za enkratni dosežek:

dekan Filozofske fakultete v obdobju 2017–2021, prof. dr. Roman Kuhar, in prodekani: prof. dr. Gašper Ilc, prof. dr. Barbara Pihler Ciglič, prof. dr. Jasna Mažgon, izr. prof. dr. Katja Vintar Mally in prodekanja študentka Katja Černe.

Iskrene čestitke!

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu

Ddr. Verena Vidrih Perko in izr. prof. dr. Andrej Gaspari prejemnika Valvasorjeve nagrade