Prejemnica priznanja za najboljšo doktorsko disertacijo je Maja Lukanc

Maja Lukanc

Dekan Filozofske fakultete, prof. dr. Roman Kuhar, je danes podelil priznanje za najboljšo doktorsko disertacijo na področju humanistike in družboslovja za študijsko leto 2019/2020. Priznanje za delo s področja humanistike je prejela Maja Lukanc, in sicer za delo z naslovom Jugoslovansko-poljski odnosi med letoma 1945 in 1956. Delo je nastalo pod mentorstvom izr. prof. dr. Kornelije Ajlec in somentorstvom izr. prof. dr. Aleša Gabriča.

Iskrene čestitke!

Foto: Nika Ilić

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu

Ddr. Verena Vidrih Perko in izr. prof. dr. Andrej Gaspari prejemnika Valvasorjeve nagrade