Projekt Evropske noči raziskovalcev – Humanistika, to si ti! primer dobre prakse

Projekt Evropske noči raziskovalcev – Humanistika, to si ti!, ki ga je koordinirala Filozofska fakulteta, in je v svoje dogodke vključeval tudi dogodke številnih drugih članic in akademij Univerze v Ljubljani, je bil izpostavljen kot primer dobre prakse v poročilu Evropske komisije o projektih Obzorje 2020, kar pomeni posebno priznanje kakovosti projekta. Poročilo je objavljeno na spletni strani Urada za publikacije Evropske unije, kjer si ga lahko tudi ogledate.

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu

Ddr. Verena Vidrih Perko in izr. prof. dr. Andrej Gaspari prejemnika Valvasorjeve nagrade