Raziskovalno središče za Vzhodno Azijo (EARL) je postalo del Mreže infrastrukturnih centrov UL

Senat Univerze v Ljubljani je na svoji redni seji 15. decembra 2020 soglasno sprejel sklep, da se Raziskovalno središče za Vzhodno Azijo (EARL) uvrsti v Mrežo infrastrukturnih centrov Univerze v Ljubljani. EARL, katerega soustanoviteljici sta Filozofska fakulteta in Fakulteta za družbene vede, s tem prevzema novo vlogo pri uveljavljanju Univerze kot središča za proučevanje in povezovanje z vzhodnoazijsko regijo. Veseli smo, da je prispevek EARL-a prepoznan na tak način, in mu želimo veliko uspeha pri nadaljnjem delu.

25. 11. 2021

Podpora Senata Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani kolektivu Informativnega programa Televizije Slovenija

Foto: www.siol.net
25. 11. 2021

Predavanje doc. dr. Petra Mikše: Od kod gorska identiteta Slovencev?

23. 11. 2021

Kje smo 10 let po zasedbi Filozofske fakultete?