Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Na fakulteti bomo v letnem semestru gostili okoli 70 študentk in študentov, ki so prišli na izmenjavo. Zanje smo v petek, 10. 2. 2023, pripravili informativno srečanje (Welcome Day).

Študentke in študente je pozdravila prodekanja izr. prof. dr. Irena Samide, nato smo jim predstavili fakulteto ter jih seznanili s storitvami, povezanimi s študentskim življenjem v Ljubljani, študijskim procesom in dejavnostmi, ki bodo tekom leta zanje organizirane. Na dogodku so sodelovali tudi tutorke in tutorji za tuje študentke in študente. Vsem študentkam in študentom želimo uspešno izmenjavo ter dober začetek študijskega leta.

09. 06. 2023

3. mednarodna konferenca Slovenskega društva učiteljev tujega strokovnega jezika

Udeleženke in udeleženci konference
08. 06. 2023