Študenti in študentke prejeli priznanja na mednarodnem simpoziju

Študenti in študentke Filozofske fakultete so 30. oktobra 2020 na mednarodnem univerzitetnem simpoziju „LUCIAN BLAGA“ prejeli različna priznanja za prevajanje delov drame Mojster Manole (Lucian Blaga) iz romunščine v slovenščino: Lara Potočnik, prvo mesto, Neja Breskvar in Peter Černe, drugo mesto, in Julija Šuligoj, tretje mesto. Žirijo tekmovanja so sestavljale Marjeta Prelesnik Drozg, Meta Kompara in Ioana Jieanu. Iskrene čestitke!

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu

Ddr. Verena Vidrih Perko in izr. prof. dr. Andrej Gaspari prejemnika Valvasorjeve nagrade