Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Bresplačno usposabljanje

Pošiljam vabilo na dogodek. Gre za brezplačno petdnevno usposabljanje, katerega tema bo, kako uporabiti razvoj namiznih/družabnih iger v procesu učenja - tako v formalnem kot pri neformalnem učenju.

Gostujoči predavatelj (po spletu) bo prof. Joseph Dumit, profesor antropologije in študija znanosti in tehnologije na UC Davis v Kaliforniji. Pri svojem delu s študenti uporablja snovanje iger kot metodo etnografskega raziskovanja. Je predavatelj ter avtor člankov in knjige, ki uvajajo inovativne metode poučevanja in raziskovanja v formalno izobraževanje in znanost.

več info: https://socialna-akademija.si/snovanje-druzabnih-iger-kot-metoda-dela-z-mladimi-14-18-oktober/

Dogodek sofinancirajo tudi Veleposlaništvo ZDA v Sloveniji, Urad RS za mlade in Mestna občina Ljubljana.

Vabljeni, da podelite naprej!

Lep dan in lep pozdrav!

Eva Gajšek

Princes Nevenka

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov