Društvu za nenasilno komunikacijo vabi k sodelovanju nove prostovoljke in prostovoljce

Društvo za nenasilno komunikacijo tudi letos vabi k sodelovanju nove prostovoljke in prostovoljce v programu Pomoč otrokom in mladim z izkušnjo nasilja. Prostovoljno delo poteka v obliki druženj z otrokom, skozi celo šolsko leto, enkrat tedensko, v Ljubljani z okolico in Obalno-kraški regiji.

Pred pričetkom dela je potrebno zaključiti Uvodno usposabljanje za prostovoljce in prostovoljke Društva za nenasilno komunikacijo. Usposabljanje poteka v Ljubljani na Vojkovi 1 in v Kopru na Vojkovem nabrežju 10. Z usposabljanjem pričnejo 9. 10. ob 17.00 v Ljubljani in 16. 10. ob 16.30 v Kopru.

Lepo vabljeni!

Vabilo

Spletna stran Društva za nenasilno komunikacijo

Oddelek za sociologijo