Oddelek za psihologijo

Iščemo promotorje študijskih programov

Drage študentke, dragi študentje,

na fakulteti si aktivno prizadevamo za promocijo naših študijskih programov, tako na šolah kot v širši javnosti. Oblikovati nameravamo fleksibilne ekipe, sestavljene iz pedagoških delavcev in delavk ter študentk in študentov na posameznih oddelkih, zato iščemo študentke in študente, ki se vidijo v vlogi promotorjev svojega študija, so trdno prepričani, da »humanistika ima smisel« in da imajo ob tem veselje do organizacije promocijskih dogodkov, do ustvarjanja in upravljanja vsebin na družbenih omrežjih ipd. Če verjamete, da ste to prav vi, vas vljudno vabimo, da nam do najkasneje 7. maja do 9. ure zjutraj pošljete svojo prijavo na Kristina.Zajc-Bozic@ff.uni-lj.si. V zadevo napišite, prosimo: študentska promocija. Delo oddelčnega promotorja obsega 10 ur mesečno, plačano je po osnovni študentski tarifi. Podrobnosti najdete v priponki.

Dopis za študentke in študente promotorje_2.pdf

Spremembe urnika: knjižnica Oddelka za klasično filologijo do konca maja

Sprememba GU Maja Malec

Oglas za delo