Znanstvenoraziskovalni inštitut

Obveščamo vas, da je do vključno 8. aprila 2024 do 14.00 odprt Javni razpis za podoktorske raziskovalne štipendije na Japonskem za raziskovalce iz Republike Slovenije v letu 2024.

V letu 2024 je Sloveniji  namenjena ena štipendija. Na razpis se lahko prijavijo kandidati, pri katerih od pridobitve doktorata ni preteklo več kot šest let, šteto do roka za oddajo prijave in ki želijo raziskovalno delati na Japonskem pod vodstvom japonskih znanstvenikov na japonskih raziskovalnih inštitutih in univerzah.

Prijavo se izpolni in odda na prijavnem obrazcu ARRS-JSPS-2024 na spletnem portalu agencije DigitalForms.

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu