Oddelek za slavistiko

Poletna šola slovanskih jezikov

Vljudno vas vabimo na poletno šolo slovanskih jezikov, ki bo med 26. 6. in 1. 7. 2023 potekala v okviru poletne šole tujih jezikov na Filozofski fakulteti UL v organizaciji Centra za pedagoško izobraževanje FF UL.

Na enodnevnih tečajih RUŠČINE, SRBŠČINE, MAKEDONŠČINE, ČEŠČINE in LUŽIŠKE SRBŠČINE, ki jih bodo vodili izkušeni lektorji, boste spoznali osnove in posebnosti navedenih jezikov. Svoje znanje lahko zaokrožite s predavanjem »Slovanski jeziki v prostoru in družbi skozi čas«.

Poletno šolo bomo zaključili z vodenim sprehodom po Ljubljani »Po slovanskih stopinjah« in ogledom razstave »Sveti konji« v Slovenskem etnografskem muzeju s poudarkom na slovanskih kulturah in mitologijah.

Vpis je odprt do nedelje, 18. 6. 2023.

Vljudno vabljeni!

Več na: https://www.ff.uni-lj.si/izobrazevanja/center-za-pedagosko-izobrazevanj…

Oddelek za sociologijo

Alumni FF - vabilo