Oddelek za prevajalstvo

(P)ostanite povezani s svojo fakulteto, zato prisrčno vabljeni v Klub alumnov Oddelka za prevajalstvo!

Alumni UL je mreža 63 klubov alumnov vseh fakultet in akademij Univerze v Ljubljani. Združuje vse diplomante UL in jih povezuje v močno mrežo sodelovanja.

Vse, kar morate za včlanitev v klub alumnov UL storiti, je, da se registrirate v portal alumnov UL. Spletni portal omogoča neposreden kontakt z več kot 13.200 strokovnjaki različnih strok tako v Sloveniji, kot v tujini, iskanje ter sodelovanje z mentorji iz prakse ter pregled pestre ponudbe prostih delovnih mest.

Zakaj se v portal alumni UL prijaviti že v času zaključevanja študija?

• Na alumne se lahko obrnete za strokovno pomoč (npr. pri diplomski ali magistrski nalogi), za pomoč pri iskanju dela, izmenjavi izkušenj (če vas zanima določeno področje dela) – nanje se lahko obrnete s kratkim sporočilom ali pa preko virtualnega srečanja. Tam so zato, da vam z veseljem priskočijo na pomoč!
  • Če vas zanima praksa v tujini, se lahko po nasvet obrnete na alumne, ki delujejo v tujini (kar nekaj jih je!).
  • Na portalu so objavljena tudi prosta delovna mesta za redne zaposlitve in razpisi za mlade raziskovalce.
  • Klubi alumnov nudijo različna strokovna in praktična izobraževanja, na katera se prav tako lahko prijavite.
  • Koristite lahko tudi različne ugodnosti fakultet/akademij UL ter partnerjev UL kot so nakup strokovne literatureobiski športnih aktivnosti, obisk gledališčmuzejevnaravnih znamenitostistrokovnih izobraževanj ter dostop do baz strokovne literature za čas, ko ne boste imeli več statusa in mnogo več.

Alumni-mreženje

Sprememba GU Maja Malec