Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Posvet o kakovostnih praksah

Pozdravljeni,

Sindikat Mladi plus v sodelovanju s Filozofsko fakulteto Univerze v Ljubljani vabi na posvet o kakovostnih praksah. Vabljeni vsi, ki ste že ali pa še boste, opravljali študijsko prakso. Na posvetu bo mogoče izraziti svoje mnenje o sistemu praktičnega usposabljanja in podati predloge za izboljšave. Verjetno te zanima tudi, zakaj imajo kolegi na drugih fakultetah plačano prakso, ti pa ne. Ker študentke in študentje pri opravljanju prakse velikokrat ne poznajo svojih pravic, bomo predstavili tudi kolektivne pogodbe dejavnosti, ki jih določajo. Seveda pa ne bomo izpustili niti iskanja dobrih primerov opravljanja prakse. Na koncu bomo na voljo tudi za vprašanja o pripravništvu in strokovnem izpitu na področju vzgoje in izobraževanja, saj se vse tri teme pomembno prepletajo.

Študentke in študentje lahko na posvet pridejo z vnaprej pripravljenimi vprašanji, lahko pa jih zastavijo tudi pod objavo dogodka na našem FB profilu, tukaj

Dogodek je del projekta Posvetovanje o kakovostnih praksah, ki ga sofinancira program Erasmus+.

Lep pozdrav,

Sabina Leben

Sindikat Mladi plus

Posvet o kakovostnih praksah Nevenka Princes