Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Povabilo študentom 3. letnika in 1. letnika magistrskega študija: možnost kratke izmenjave z univerzo v Južni Afriki

Študente, ki ste letos ali boste v letu 2023/24 vpisani v 1. letnik magistrskega študija pedagogike FF UL vabimo k sodelovanju v projektu Erasmus+ »International Dimension (KA171)«, pri katerem sodelujemo z Univerzo North-West iz Potchefstrooma v Južnoafriški republiki.

Vsebina projekta se nanaša na trajnostni razvoj in raziskovanje inkluzije v vzgoji in izobraževanju, zasnovan pa je kot kombinacija virtualne in fizične mobilnosti. Sodelovanje študentov v projektu bo opredeljeno s študijskim sporazumom, v katerem bo določeno priznavanje dosežkov (število kreditnih točk). Od vključenih študentov pričakujemo funkcionalno znanje angleškega jezika, osnovnih raziskovalnih veščin in temeljno znanje s področja globalizacije, trajnostnega razvoja in inkluzije.

Vabimo vas na informativni sestanek o vsebini in pogojih sodelovanja, ki bo v torek, 28. 2. 2023, ob 19.00 uri v predstojniški sobi.

Za dodatne informacije v zvezi s projektom sva vam na voljo izr. prof. dr. Klara Skubic Ermenc in prof. dr. Jana Kalin.

Nevenka Princes

Knjižnica Oddelka za pedagogiko v petek, 19. 3. 2024

Knjižnica Oddelka za sociologijo v petek, 29. 3. 2024

Uradne ure tajništva (25. 03. - 29. 03. 2024)