Program pripravništva Mednarodnega urada za delo

Mednarodni urad za delo vas z dopisom obvešča o možnostih pripravništva na različnih strokovnih področjih. Cilj programa pripravništva je mladim posameznikom omogočiti, da pridobijo praktične izkušnje pri Mednarodni organizaciji dela.

Navodila za prijavo, zahtevani pogoji ter druge informacije so navedeni v priloženem dopisu ter tukaj.

Rok za prijavo je 29. november 2022. Naslednji razpis bo predvidoma v juniju 2023.

Priznanja strokovnim sodelavkam in sodelavcem Univerze v Ljubljani

Knjižnica Oddelka za geografijo, petek, 16. 12. 2022

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo