Razpis za nagrado mentor leta

Društvo Mlada akademija bo v mesecu maju že petnajstič zapored podelilo nagrado mentor leta, ki je namenjena najboljšim slovenskim mentorjem in mentoricam doktorskih študentk in študentov.

Pravico do predlaganja svojega mentorja oz. mentorice imajo vsi doktorski študenti in študentke, ki so se vpisali na študij leta 2021 ali prej, in nekdanji doktorski študenti in študentke, ki so zagovarjali doktorsko disertacijo leta 2022 ali kasneje.

Svojega mentorja lahko predlagajo tako, da izpolnijo vlogo, ki je letos v obliki spletnega obrazca (kliknite na povezavo).  Na podstrani Mentor leta lahko najdete tudi vlogo v angleškem jeziku  in pravilnik (PDF).

Rok za vložitev nominacij je nedelja, 24. marec 2024. Nagrado bodo podelili na zaključni prireditvi, ki jo bodo v sodelovanju z Agencijo za znanstvenoraziskovalno in inovacijsko dejavnost RS (ARIS) predvidoma organizirali v drugi polovici maja 2024.

Več informacij: info@mladaakademija.si

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (22. 4. - 26. 4.)

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

EUTOPIA Impact School za doktorske študente ali podoktorske raziskovalce

Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)