ŠTIPENDIJSKI PROGRAM NEMŠKE ZVEZNE FUNDACIJE ZA OKOLJE

ŠTIPENDIJSKI PROGRAM NEMŠKE ZVEZNE FUNDACIJE ZA OKOLJE (DEUTSCHE BUNDESSTIFTUNG UMWELT – DBU) za magistrirane v zadnjih 5 letih

Štipendijski program Nemške zvezne fundacije za okolje univerzitetnim diplomantom omogoča pridobitev dodatne strokovne usposobljenosti za reševanje nalog varstva okolja in ohranjanja narave v njihovih matičnih državah. Štipendijski program traja od šest do dvanajst mesecev (1350 eur/mesečno) in vključuje večtedenski intenzivni tečaj nemščine. Inštitucije, ki gostijo udeležence so univerze, raziskovalni inštituti, podjetja in društva v Nemčiji. Najboljši štipendisti se lahko potem prijavijo tudi na 6 mesečni financirani projekt izveden v Sloveniji.

Rok za prijavo je 05. 03. 20223.

Več informacij najdete na spletni strani: https://www.dbu.de/2600.html.

Oddelek za arheologijo

Strokovna služba oddelka - zaprto 15. 4. 2024

Dodatne GU (Gregorčič)

Sprememba GU Maja Malec