Vabilo k pisanju prispevkov za Filozofski maraton 2023

FILOZOFIJA IN UMETNOST

Študentsko filozofsko društvo že vrsto let prireja tradicionalni Filozofski maraton, teden trajajočo serijo celodnevnih predavanj, ki spremlja Unescov svetovni dan filozofije. V letu 2023 se bo odvijal med 13. in 17. novembrom. Letošnja tema je Filozofija in umetnost. Društvo poziva oddelčne profesorje_ice, raziskovalce_ke in študente_ke različnih stopenj študija filozofije in ostalih področij humanistike naj se s svojim prispevkom predstavijo širši zainteresirani javnosti.

Prijave sprejemamo do 22. 10. 2023 na elektronski naslov filozofskimaraton@gmail.com, prijavite pa se s 150-250 besed dolgim povzetkom vašega bodočega prispevka, ki naj vključuje 5 ključnih besed. Povzetki bodo zbrani in objavljeni v brošuri ter na spletni strani društva.

V priponki je pripet daljši opis letošnje teme.

Sprememba GU Anamarija Šporčič

Glavna pisarna dekanata

Sprememba GU Matej Petrič

Strokovna služba oddelka (17. 5. 2024)