Vabilo k sodelovanju v raziskavi Informacijsko vedenje študentov Osrednje humanistične knjižnice

Vabljeni k sodelovanju pri raziskavi Informacijsko vedenje študentov Osrednje humanistične knjižnice (OHK), ki jo izvajajo pri predmetu Študij uporabnikov na Oddelku za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo Filozofske fakultete. V raziskavi jih zanimajo načini iskanja in uporabe informacij ter pogostost obiskovanja oddelčnih knjižnic OHK. Študentke in študenti lepo vabljeni k sodelovanju  – vabljeni, da izpolnite anketo na tej povezavi.

Anketa je anonimna, rezultati pa bodo uporabljeni le za pripravo raziskovalne naloge.

Oddelek za umetnostno zgodovino

Uradne ure 24. 4. 2024

Knjižnica v času prvomajskih praznikov

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Osrednja humanistična knjižnica

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za anglistiko, germanistiko in prevajalstvo, 30.4.