Začetek seminarja Creole 'Epistemologija vsakdanjega življenja / Antropologija kompleksnih sistemov'

Izr. prof. dr. Dan Podjed obvešča študentke in študente, da se seminar CREOLE iz Epistemologije vsakdanjega življenja začne v četrtek, 27. oktobra, v predavalnici P1 na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo, Zavetiška ulica 5, Ljubljana.

Priznanja strokovnim sodelavkam in sodelavcem Univerze v Ljubljani

Knjižnica Oddelka za geografijo, petek, 16. 12. 2022

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo