Javna predstavitev kandidatov za rektorja Univerze v Ljubljani za Filozofsko fakulteto

Od 24. marca do 8. aprila 2021 bo izvedenih sedem javnih predstavitev naslednjih kandidatov za rektorja Univerze v Ljubljani:

- prof. dr. Igor Lukšič (predlog z UL FDV),

- prof. dr. Gregor Majdič (predlog z UL VF),

- prof. dr. Igor Papič (predlog z UL FE in UL FKKT),

- prof. dr. Anton Ramšak (predlog z UL FMF).

Javna predstavitev kandidatov za Filozofsko fakulteto bo potekala v petek, 26. marca 2021, ob 16.00 uri (UL ALUO, UL FA, UL FF, UL FKKT, UL FPP, UL FRI, UL FŠ, UL NTF, UL TEOF, UL VF in Rektorat UL).

Programi kandidatov so objavljeni na spletni strani Univerze v Ljubljani.

Za vse javne predstavitve sta na voljo dve povezavi, in sicer ena za aktivno udeležbo prek videokonferenčne programske opreme Zoom in druga za javnost prek spletne strani Youtube:

-           Zoom povezava (omejeno število možnih udeleženk/udeležencev na največ 1000):

Povezava je enaka za vse predstavitve, dve uri pred začetkom posamezne predstavitve bo možno vstopiti v Zoom sobo.

-           Video prenos v višji kakovosti brez možnosti postavljanja vprašanj za neomejeno število udeleženk/udeležencev je na voljo na tej povezavi.

Povezava je enaka za vse predstavitve.

Protokol javnih predstavitev kandidatov za rektorja Univerze v Ljubljani

19. 10. 2020