Vabilo na spletno delavnico Strokovno usposabljanje s področja raziskav za končne uporabnike

Vabimo vas na kratko spletno delavnico Research Professional training for end-users, na kateri se boste seznanili s praktično uporabo portala Research Professional  in si tako izboljšali možnosti za sodelovanje v mednarodnih projektih, mreženje in druge raziskovalne priložnosti. Univerza v Ljubljani plačuje naročnino za Research Professional, informacijsko platformo, ki se ponaša z največjo bazo odprtih razpisov na svetu. V bazo je vključenih več kot 12.000 financerjev, ki dnevno objavijo več kot 350 razpisov za raziskovanje, razvoj, izobraževanje, raziskovalno infrastrukturo, potne stroške, nagrade in druge z raziskovanjem povezane možnosti. Vsi raziskovalci, pedagogi, študentje in strokovni delavci Univerze v Ljubljani imate brezplačno možnost uporabe omenjene platforme preko računalnikov v omrežju UL.

Delavnica bo potekala preko platforme zoom v torek, 14. 6. 2022, od 13:00 do 14:00 v angleškem jeziku in pod vodstvom Amalie Stenfeldt-Jürgensen, Technical Support Analyst pri Ex Libris.

Prijava na delavnico je mogoča do ponedeljka, 13. 6. 2022, do 11:00 preko obrazca: https://forms.office.com/r/GbcSrEaUUZ

Vsi prijavljeni bodo zoom povezavo na dogodek dobili na svoj elektronski naslov dan pred dogodkom. V priponki izvolite program dogodka.

Lep pozdrav,

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost

Uradne ure tajništva Odd. za prev. (21. 11. – 25. 11. 2022)

Seminar Svetovni roman (2022/2023) pri prof. Virku