CEEPUS MOBILNOST 2025

Prof. Janko Lozar Mrevlje, koordinator mreže CEEPUS, študentom sporoča sledeče:

Oddelek za filozofijo Filozofske fakultete se je v akademskem letu 2017/2018 pridružil mreži CEEPUS "Philosophy and Interdisciplinarity", ki jo koordinira Oddelek za filozofijo Univerze v Zagrebu.

Tudi letos je odprt razpis za CEEPUS mobilnost, in sicer za naslednje študijsko leto 2025/2026. V priloženih datotekah najdete 1. seznam inštitucij (ceepus_SODELUJOČE INŠTITUCIJE 2025.docx) in 2. krajše opise programov partnerskih fakultet in oddelkov (ceepus_OPISI PROGRAMOV PARTNERSKIH FAKULTET[23].docx; prosim pobrskate po internetu za dodatne oziroma ažurnejše informacije). Izmenjave študentov so "short term" (1 ali 2 ali 3 mesece, samo izberete, koliko mesecev) in »long term« (4 ali 5 mesecev). Krajše izmenjave pomenijo, da obiščete inštitucijo za krajši čas in po lastni izbiri obiskujete tamkajšnji pouk, razlog za mobilnost navedete delo na diplomi/magisteriju/doktoratu. Daljše, semestrske izmenjave pomenijo, da lahko na gostujoči inštituciji opravljate tudi obveznosti, ki so potencialno priznane na matičnem oddelku. O tem se dogovarjate pred odhodom z mano kot lokalnim koordinatorjem in izpolnete »Learning Agreement« (primer izpolnjenega obrazca; CEEPUS Learning Agreement PRIMER.pdf in neizpolnjeni obrazec: CEEPUS Learning Agreement - Philosophy and Interdisciplinarity.docx).

Prosim vas, da do 5. 11. sporočite vaše želje, pri čemer prosim specificirajte sledeče:

1.Destinacija: lahko jih je več, pri čemer rangirate izbiro z 1, 2, 3 (1 prva želja, 2 druga ...). Destinacijo si izberete iz 1. priloženega dokumenta, zapišete jo/jih s predlagano okrajšavo.

2.Tip mobilnosti: long term: 4 ali 5 mesecev, ali short term: 1 ali 2 ali 3 mesece. (napišite število mesecev)

3.Semester: zapišite, kateri semester: zimski ali letni 2025

4.Kontakt: vaš mail

V roku nekaj mesecev generalna CEEPUS mreža sporoči, katere mobilnosti so bile odobrene, nakar ste o tem obveščeni tudi vi in kasneje naprošeni, da se prijavite v CEEPUS sistem. Šele takrat se odločite za točen datum odobrene izmenjave. Prejmete tudi poseben mail z navodili.

Prosim vas, da vašo izbiro sporočite na mail janko.lozar@ff.uni-lj.si do torka, 5. 11. 2024.

Oddelek za slavistiko

Obvestilo - strokovna služba oddelka

Oddelek za psihologijo

Sprememba GU Lara Oblak